Dlaczego My

Dlaczego warto kupować w SPORT-ZONE.PL

100% oryginalny produkt Robiąc zakupy w sport-zone.pl otrzymujesz gwarancję oryginalności produktu. Od ponad 10 lat jesteśmy oficjalnym przedstawicielem oferowanych marek i zaopatrujemy sklep bezpośrednio u europejskich dystrybutorów.
Szybka realizacja zamówień Doskonale wiemy jak istotny dla wszystkich jest czas w szczególności gdy czekamy na zakupiony produkt. Złóż zamówienie w sklepie distance.pl, a zrealizujemy je w ciągu 24 godzin. Dotyczy to form płatności za pobraniem oraz płatności online. Zamówienia opłacane przelewem tradycyjnym przekazujemy do wysyłki natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Kurierzy doręczają paczki we wszystkie dni robocze
Darmowa wysyłka Robiąc zakupy w sklepie sport-zone.pl nie płacisz za wysyłkę. Darmowa wysyłka naliczana jest od kwoty zamówienia 200PLN i niezależnie od wybranej formy dostawy i płatności.
Szybkie i darmowe wymiany Wszystkie zakupione towary podlegają wymianom w ciągu 30 dni roboczych. Dla Twojej wygody udostępniliśmy usługę w serwisie InPost ( szybkie zwroty ) oraz Poczta Polska ( ezwroty ), dzięki której szybko i bezpłatnie dokonasz wymiany, jeżeli tylko wartość twojego zamówienia przekracza 200PLN. Dowiec się więcej...
Zakupy bez zakładania kontaZależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej przebrnąć przez kasę sklepu? Nic prostszego. Złóż zamówienie jako gość podając jedynie niezbędne dane, bez konieczności rejestracji i tworzenia nowego profilu klienta. Zachęcamy jednocześnie do wzięcia udziału w programie lojalnościowym. Zbieraj punkty i wymieniaj je na inne produkty. Korzyści płynące z założenia konta w naszym sklepie opisaliśmy w regulaminie programu lojalnościowego. Zachęcamy jednocześnie do wzięcia udziału w programie lojalnościowym. Zbieraj punkty i wymieniaj je na inne produkty. Korzyści płynące z założenia konta w naszym sklepie opisaliśmy w regulaminie programu lojalnościowego.
Bezpieczne zakupy Przebywając na naszym serwisie, korzystasz z najnowszych technologi zapewniających bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz danych przekazywanych przy płątności online. Dowiedz się więcej o bezpiecznych zakupach w naszym serwisie..