Bezpieczeństwo i satysfakcja

  Bezpieczne zakupy

  Sprawdź dlaczego zakupy w naszym sklepie oznaczają 100% bezpieczeństwo

  30 dni na odstąpienie od umowy

  U nas masz możliwość odstąpić od umowy w przeciągu 30 dni bez podania przyczyny. Zamówienie towaru w naszym sklepie zapewnia Ci możliwość jego zwrotu bez podania przyczyny.

  U nas masz możliwość wymiany towaru w przeciągu 30 dni bez podania przyczyny, co najważniejsze zrobisz to całkowicie za DARMO!.
  więcej szczegułów

  Pewność dostarczenia

  Z nami masz pewność, że twoja paczka dojdzie. W większości przypadków zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin. W przypadku produktów oferowanych na zamówienie termin zostanie określony przy składaniu zamówienia.

  Odbiór osobisty

  SPORT ZONE to nie tylko sklep internetowy, posiadamy również możliwość odbioru osobistego. Na terenie Warszawy (Wilanów) – rozwijamy się dla Ciebie. Nie jesteśmy wirtualnym sprzedawcą, do nas możesz przyjść, porozmawiać z wykwalifikowanym sprzedawcą , obejrzeć towar przed zakupem. U nas masz możliwość upewnienia się, czy produkt przez Ciebie zamówiony spełnia wszystkie Twoje wymagania.

  Bezpieczne płatności

  Nie musisz obawiać się, że twoje pieniądze nie trafią do nas. Dzięki płatnością PayU możesz swobodnie dokonywać bezpiecznych przelewów. Wszystko po to byś czuł się u nas bezpiecznie.

  Zaufaj nam i Ty!

  Pomyślnie przeprowadziliśmy ponad 5 000 transakcji. Dołącz do grona zadowolonych klientów - wszystko robimy dla Was. Każdego z Was traktujemy indywidualnie, co pozwala czuć się u nas swobodnie i bezpiecznie, każdy jest dla nas ważny nie zależnie od tego jak duże zakupy chce zrobić.

  U nas wszystko oryginalne!

  Towar kupowany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Każdy sprzęt jest w 100% oryginalny i nowy, nie musisz się martwić o nic. Wszystkie nasze towary są objęte gwarancjami.

  Wszystko dla Was!

  Cieszymy się ponad 7 letnim doświadczeniem, i bez przerwy działamy z myślą o Was. Nasze doświadczenie przekłada się na lepszą funkcjonalność sklepu, dzięki czemu Wy możecie z przyjemnością robić u nas zakupy i mieć gwarancje udanej transakcji. Wasz uśmiech i radość z zakupów jest dla nas bardzo istotny, dlatego dokładamy wszelkich starań byście czuli się u nas jak najlepiej.

  Nie tylko firma ale Rzetelna Firma!

  Nasza firma jest w programie o nazwie "Rzetelna firma". Celem programu jest wspieranie przedsiębiorstw, biorących w nim udział, w budowaniu reputacji, wzmocnieniu pozytywnego wizerunku oraz wyróżnieniu spośród konkurencji. Uczestnicy programu RZETELNA Firma mogą posługiwać się Certyfikatem Rzetelności, czyli najbardziej aktualną informacją o solidności i wypłacalności firmy.

  Należymy do najlepszego programu Allegro!

  Standard Allegro to specjalne oznaczenie sprzedawców, którzy wzorowo obsługują klientów i spełniają kryteria programu. Tylko sprzedający z najwyższą średnią ocen sprzedaży mogą wyróżniać swoje aukcje symbolem Standardu Allegro!

  Wasza opinia jest dla nas ważna!

  Chcemy wiedzieć co o nas myślicie, dlatego należymy do najlepszego portalu, w którym nasi klienci mogą wystawić nam ocenę. Cieszymy się wspaniałą renomą i wysokimi ocenami oraz pozytywnymi komentarzami o naszym sklepie.