Dostępność produktu

  Przy każdym produkcie (na stronie produktu) jest określona jego dostępność

  Dostępny
  Towar jest dostępny w naszym magazynie wysyłkowym lub salonie sprzedaży. W celu potwierdzenia dostępności w salonie należy kontaktować się telefonicznie bezpośrednio z salonem sprzedaży.

  Dostępny 1-2 dni
  Towar jest dostępny w magazynie zewnętrznym. Wysyłka towaru lub przygotowanie towaru do odbioru osobistego wiąże się z dodatkowym czasem oczekiwania - najczęściej 1-2 dni robocze.

  Chwilowo brak
  Towar jest chwilowo niedostępny i nie ma możliwości jego zakupu oraz rezerwacji. W momencie powrotu produktu na magazyn zostanie uaktualniony jego status. Czas powrotu produktu do oferty najczęściej nie jest zależy od nas, także nie będziemy w stanie podać realnego terminu.

  W dostawie
  Towar będzie wkrótce dostępny, ponieważ jest zakupiony. W momencie fizycznego pojawienia się produktu jego status zostanie zaktualizowany. Nie jesteśmy w stanie oferować możliwości rezerwacji lub zakupu takiego produktu.

  Przedsprzedaż "pre-order"

  Pre Order - Jesteśmy w stanie oferować możliwości rezerwacji lub zakupu takiego produktu. Towar będzie wkrótce dostępny, ponieważ jest zakupiony. W momencie fizycznego pojawienia się produktu w pierwszej kolejności realizujemy zamówienia rezerwacyjne.

  Niedostępny
  Towar niedostępny.