Poznaj korzyści bycia klientem SPORT-ZONE.PL! ?  Od 18 grudnia 2014 do wszystkich krajowych zamówień powyżej 250zł oferujemy wysyłkę GRATIS, niezależnie od wybranej formy płatności.
  Koszty transportu dla zamówień nie przekraczających 150zł znajdziesz TUTAJ.
  To nie wszystko! Jeśli produkt, który zamówiłeś, będziesz chciał wymienić np. na inny rozmiar to masz na to aż 30 dni od momentu otrzymania przesyłki (szczegóły wymian/zwrotów znajdziesz TUTAJ ). W tym przypadku również my pokrywamy koszty ponownej wysyłki towaru do Ciebie (dotyczy wymian zamówień powyżej 200zł, przy tańszych zamówieniach obowiązują koszty wg cennika wysyłek, dostępnego TUTAJ.)

  Standardowo wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin!


  W żadnym sklepie nie kupisz taniej, niż w SPORT-ZONE.PL!
  Jak to możliwe? Już wyjaśniamy!

  MAMY NAJLEPSZE CENY


  Jeśli jakimś cudem udałoby Ci się znaleźć dokładnie ten sam produkt w innym sklepie, w niższej cenie - specjalnie dla Ciebie również obniżymy jego cenę!

  Warunki:

  1. Gwarancja najniższej ceny obejmuje produkty sprzedawane w SPORT-ZONE.PL, będące dokładnie tym samym modelem, w tym samym rozmiarze i kolorze, co produkty znalezione w innym sklepie w niższej cenie.
  2. Jeśli zgłosisz się do nas przed zakupem, kupisz produkt po niższej cenie.
  3. Jeśli dokonałeś już zakupów w SPORT-ZONE.PL, masz 7 dni (od daty złożenia zamówienia) by zgłosić się do nas, wówczas zwrócimy Ci różnicę.
  a) Jeżeli cała kwota za zakupy była opłacona bez korzystania z SportZoneClub - różnice zwracamy na konto bankowe.
  b) Jeżeli część kwoty za zakupy była opłacona złotówkami z SportZoneClub - w pierwszej kolejności zwracamy różnicę na konto SuperClubu.
  Przykład: Zapłaciłeś za produkt wykorzystując 10 złotówek z SportZoneClub. Następnie znalazłbyś w innym sklepie ten sam produkt tańszy o 15zł. Wówczas zwrócimy Ci 10 złotówek do SuperClubu, a pozostałe 5zł - przelewem na konto bankowe.
  4. Produkty oferowane w SPORT-ZONE.PL, mogą być porównywane tylko z produktami w innych sklepach internetowych z UE, oferującymi swoje produkty w PLN.
  5. Porównanie nie może dotyczyć sprzedaży na portalach aukcyjnych typu Allegro, Ebay itp.
  6. Jeśli cena tego samego produktu w innym sklepie jest niższa o 30% lub więcej, wówczas kupując go w SPORT-ZONE.P po obniżonej cenie, nie otrzymasz złotówek do SportZoneClub.
  SuperClub to program lojalnościowy stworzony specjalnie dla klientów SPORT-ZONE.PL. Każdy klient SPORT-ZONE.PL staje się automatycznie członkiem SuperClubu, dzięki czemu może dokonywać zakupów na specjalnych warunkach oraz korzystać z licznych przywilejów.

  KUPUJESZ – DOSTAJESZ – WYDAJESZ

  Robiąc zakupy w SPORT-ZONE.PL, za każde wydane pieniądze otrzymujesz na swoje konto w SportZoneClub pewną kwotę, którą możesz przeznaczyć na kolejne zakupy.

  Łączna wartość wszystkich
  dotychczasowych zakupów
  Status członka SportZoneClub
  Procent od wartości zamówienia naliczany na kolejne zakupy Klienta
  Produkty nieprzecenione
  Produkty przecenione
  0 - 499 PLN
  Klient Nowy
  5%
  0%
  500 - 999 PLN
  Klient Srebrny
  10%
  0%
  1 000 - 4 999 PLN
  Klient Złoty
  15%
  0%
  5 000 PLN i więcej
  Klient V.I.P.
  20%
  0%

  Przykład:
  Jeżeli jesteś posiadaczem Złotego Statusu Klienta i realizujesz zamówienie na łączną kwotę 400 zł, to 40 złotówek trafia na Twoje Konto w SportZoneClub i możesz je wykorzystać podczas kolejnych zakupów, płacąc za swoje zamówienie o 40 zł mniej.


  Otrzymane złotówki przez 14 dni są zamrożone w wirtualnym schowku - buforze. Po 14 dniach mamy pewność, że Twoje zamówienie do Ciebie dotarło, wówczas Twoje złotówki są już gotowe do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

  Dokładny regulamin działania SuperClubu znajdziesz TUTAJ.

  W razie gdybyś jednak potrzebował dodatkowych informacji lub wyjaśniej skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Wszystkie nasze dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ.


  Zapraszamy na zakupy!
  SPORT-ZONE.PL Team